• Zostań partnerem firmy Dell Technologies

  Dołączając do programu Dell Technologies Partner Program, dołączasz do ekosystemu partnerskiego, który każdego dnia umożliwia przeprowadzenie transformacji cyfrowej, informatycznej, kapitału ludzkiego i zabezpieczeń w organizacjach na całym świecie.

   

  Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku upewnij się, że w przeglądarce została wyczyszczona cała historia, a oba języki ustawione w przeglądarce to język angielski (USA). Umożliwi to bezproblemowe przesłanie wniosku.

  Złóż wniosek tutaj, aby dołączyć

  • Nasz program oferuje szereg korzyści

  • Atrakcyjne bonusy finansowe, fundusze marketingowe i rabaty.

  • Dostęp do światowej klasy rozwiązań, narzędzi wsparcia sprzedaży i programów generowania popytu.

  • Kompleksowy program szkoleniowy, który pozwala rozwijać umiejętności sprzedażowe, techniczne i marketingowe.


   • Jak dołączyć do programu Dell Technologies Partner Program?


   • 1

    Najpierw przejrzyj przewodnik po odpowiednim programie dla partnerów, biorąc pod uwagę swoje potrzeby biznesowe i możliwości.


   • Przewodnik po programie dla partnerów

    Dostawca rozwiązań

    Eksperci IT, którzy odsprzedają swoje produkty i usługi na rynku i poszerzają je o swoje wyjątkowe usługi i możliwości techniczne.

   • Przewodnik po programie dla partnerów

    Dostawca usług w chmurze

    Firmy zachowujące tytuł do sprzętu i oprogramowania firmy Dell Technologies w celu stworzenia platformy usług w chmurze w swoich centrach danych, aby udostępniać klientom planującym zmianę swojej lokalizacji usługi wspierane rozwiązaniami firmy Dell Technologies.

   • Przewodnik po programie dla partnerów

    Partner OEM

    Dla partnerów, którzy oferują producentom oryginalnego sprzętu kompleksowy program osadzania, dołączania lub integracji rozwiązań do ochrony informacji i zarządzania nimi, zabezpieczeń danych i innych rozwiązań IT w ramach ich konstrukcji — do celów dostarczania rozwiązań technologicznych klientom OEM.


   • 2

    Następnie wypełnij wniosek partnera, który zostanie sprawdzony przez nasze zespoły. We wniosku może być wymagane podanie nazwy dystrybutora sponsorującego na potrzeby zatwierdzenia. Wybierając dystrybutora sponsorującego, upewnij się, że łączy Was aktywna relacja i jest on w stanie zapewnić, że wysokie standardy doskonałości realizowane przez naszą firmę zostaną zachowane, oraz potwierdzić zgodność Twojej firmy z wymaganiami programu Dell Technologies Partner Program. Wniosek może zostać przekazany do wskazanego dystrybutora sponsorującego. Jeśli nie zostanie przez niego zatwierdzony, dalsze przetwarzanie wniosku będzie niestety niemożliwe. Otrzymasz powiadomienie o zatwierdzeniu lub odrzuceniu członkostwa.

     

    Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku upewnij się, że w przeglądarce została wyczyszczona cała historia, a oba języki ustawione w przeglądarce to język angielski (USA). Umożliwi to bezproblemowe przesłanie wniosku.

   • 3

    Po zakończeniu przetwarzania wniosku otrzymasz dane logowania i uprawnienia dostępu do portalu dla partnerów firmy Dell Technologies.

   • Ważne uwagi

     Podczas rejestracji użyj adresu e-mail z domeną firmy. Rejestracje z użyciem domen innych niż firmowe (na przykład Gmail, Hotmail lub Yahoo) mogą zostać odrzucone.
     Przed złożeniem wniosku upewnij się, że masz aktywną witrynę internetową oraz że rejestracja obejmuje stany, w których prowadzisz działalność biznesową.
     Dokonanie rejestracji oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji (za pośrednictwem poczty e-mail, telefonicznie i pocztą tradycyjną) na temat relacji w ramach programu firmy Dell Technologies.